+90 216 414 1 544 Create support request Çözüm merkezi Sunucu durumu ve duyurular Proje teklif formu

Yazılım alanında
müşterilerimize çözümler üretiyoruz.

4NET Bilişim Teknolojileri, 2006 yılında kurulmuş ve bugüne kadar alanında geniş deneyime sahip uzmanlardan oluşan bir ekip geliştirmiş bir BT şirketidir. Yaptığımız her işte, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına özel teknik çözümler geliştirerek işlerini daha verimli hale getirme rolünü üstleniyoruz.

Her zaman en son teknolojileri takip ediyoruz ve her projeye özel gereksinimlere saygı göstererek uyum sağlıyoruz. Verimlilik gösteriyor ve tüm müşterilerimizin taleplerine anında yanıt veriyoruz.

Hem ulusal hem de küresel ölçekte küçük, orta ve büyük şirketlerle iş birliği yapıyoruz. Yazılım geliştirme çalışmalarımızda işleri farklı yapmayı seviyoruz. Önceden tanımlanmış platformlar veya standart şablonlar kullanmıyoruz. Geliştirdiğimiz tüm projelerin ham kodunu sıfırdan oluşturuyoruz. Böylece her müşteri için her zaman benzersiz, kişiselleştirilmiş sonuçlar elde ediyoruz.

Daha iyi organize olmaya yardımcı olmanın yanı sıra ortaklarımızın işlerini büyütmeyi amaçlayan geliştirme çözümleri sunarak esneklik gösteriyoruz ve gereksinimlere kolayca uyum sağlıyoruz.

15+ yıllık

Sağlam sektör deneyimi

328+ proje

Yayınlandı ve kullanılıyor

Birikmiş deneyim sayesinde kendi çalışma şeklimizi geliştirdik.

Zamanın son derece değerli olduğunu biliyoruz, bu nedenle bizimle çalışmak 4 basit adıma dayanmaktadır

Araştır

Rakip ve sektör analizi yapar, günümüz ihtiyaçlarını belirleriz

Geliştir

İstekleriniz doğrultusunda doğru teknolojilerle projenizi geliştirir

Test et

Kullanıcı kolaylığı ve güvenliği test ederiz

7/24 Destek & Bakım

Ailemizin bir parçası oldunuz ve projemizin her zaman arkasındayız